ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ CCTV

GÜVENLİK KAMERALARI İLE KAPALI DEVRE TV SİSTEMLERİ

 

CCTV (Closed-circuit television) olarak da bilinen kapalı devre televizyon sistemleri, tüm ünitelerin doğrudan bağlandığı ve devrelerin dışa kapalı olduğu görüntüleme sistemleridir. Alıcı kullanarak yayını izleyebileceğiniz normal televizyonlardan ayrılan CCTV'nin, P2P (point to point) denilen uçtan - uca; uçtan - çoklu uçlara veya kablosuz bağlantılı şeklinde olması mümkündür.

Kütahya Güvenlik KameralarıKütahya Güvenlik Kamerası

 

Kullanım alanının genellikle güvenlik olduğu düşünülse de, esasında çok çeşitli amaçlar için CCTV ve güvenlik kameraları kurulmaktadır. Örneğin personelin iş verimliliğinin takibinde, iş kazalarının delillendirilmesinde hatta şirkete gelen araçların plakasının okunarak yük bilgisi ile birlikte verimliliğin arttırılmasında kullanılabilmektedir.

 

Eski kamera sistemlerinde çözünürlük düşük ve bilhassa gece görüşü çok kötü olup her kameranın ayrı bir kablo ile izleme merkezine bağlanması gerekir. Yeni sistemlerde ise renk kalitesi ve çözünürlük HD kalitesinde olup dijital veya optik yakınlaştırma (zoom), kaliteli gece görüşü, kablosuz aktarım, yüz tanıma, plaka okuma, hareket algılama gibi ileri düzey özellikler mevcuttur.

 

Işıklar Medya Bilişim, elektronik güvenlik alanında şirketinizin ihtiyaçlarının tespiti için ücretsiz keşif yapmakta ve en uygun sistemleri belirleyerek hızlı, ekonomik ve etkili çözümler sunmaktadır.

 

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE IMB TARAFINDAN VERİLEN HİZMETLER

tik Güvenlik Kamera Sistemleri kurulması, bakımı, geliştirilmesi

tik Hırsız Alarm Sistemleri

tik Yangın Alarm Sistemleri ve Söndürme Sistemleri

tik Tanıma ve Takip Sitemleri (Plaka Okuma, Hareket veya Işık Sensörü ... vb.)

tik Parmak İzi Okuyucu ve Yüz Tanıma Sistemleri

tik Personel Devam Takip Sistemleri

tik Elektronik Geçiş Kontrol Sistemleri

 

 Güvenlik Kameraları KütahyaGüvenlik kamerası sistemleri Kütahya

Neutron Alarm Sitemleri Kütahya

Gece görüşlü, hareketli, IP ve zoom özelliğine sahip kamera sistemleriyle 7/24 izleme ve kayıt yaparak güvenliğinizi sağlama yanında yüz tanıma, plaka okuma ve personel takip gibi elektronik güvenlik sistemlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kütahya güvenlik kamerası, hırsız ve yangın alarm, CCTV ve diğer elektronik güvenlik sistemleri hakkında  bilgi ve randevu için: https://www.isiklarmedya.com/iletisim 

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ CCTV REFERANSLARIMIZ